top of page
E-poe tugiteenused ja e-äri, laoteenused
pakendite tootmine ja pakendamine

HOIUPLAAN

Pakendamine, trükiteenused ja pakendite valmistamine

VASTUVÕTMINE

Pakendite valmistamine ja trükiteenused, lainepapp

PAIGUTAMINE

Pakendite valmistamine ja pakenditele trükk

TRÜKK

Pakendamine-pakendite valmistamine

PAKENDAMINE

Pakendite valmistamine ja trükiteenused

ETTEVALMISTUS

Trükiteenused ja pakendite valmistamine

VÄLJASTAMINE

E-POE TUGITEENUSED

PAKENDI HOOLITSEB SINU E-POE TOODETE EEST 

PAKENDI teeb E-ÄRI köögipoole sujuvaks! Mugav ja operatiivne e-äri teenindus, mis ei nõua e-poe omanikult/valdajalt liigset ajakulu. Võtame teie tooted turvaliselt lattu ja korraldame transpordi, et tellitud kaup muretult kliendini jõuaks. Vahepeal aitame toodete korrektse pakendamise ja sildistamisega ning toodame soovi korral kõik vajalikud infomaterjalid. Võta ühendust ja lepime kokku kohtumise, et läbi rääkida, kuidas täpselt Sinu e-äri aidata saame. 

E-POE TEENUSED:

SISUTRÜKISTE TRÜKKIMINE

PAKENDITE VALMISTAMINE

PAKENDAMINE JA

SILDISTAMINE

TOODETE LADUSTAMINE JA TRANSPORT

Pakendi kujundamisel tasub arvestada erinevate ja oluliste teguritega:

FUNKTSIONAALSUS: pakendamise peamine eesmärk on kaitsta toodet transportimise, ladustamise ja käsitlemise ajal. See peaks olema vastupidav ja praktiline, et toode jõuaks tarbijani ideaalses seisukorras.

ESTEETIKA: pakendi visuaalne atraktiivsus on tarbijate meelitamiseks hädavajalik. Värvid, fondid, graafika ja üldine disain peaksid vastama kaubamärgi identiteedile ja toote positsioneerimisele turul.

INFORMATIIVSUS: pakend toimib suhtlusvahendina. See peaks sisaldama olulist teavet toote kohta, sealhulgas koostisosi, kasutusjuhiseid ja muid asjakohaseid üksikasju. Selge ja lühike teave on võtmetähtsusega.

ERGONOOMIKA: pakend peaks olema kasutajasõbralik. Lihtne avamine, taassuletavus ja mugavus aitavad kaasa positiivsele tarbijakogemusele.

PAKENDI TÜÜBID E-POELE (XS-L PAKENDID SOBIVAD KÕIKIDESSE PAKIAUTOMAATIDESSE):

BRÄNDI PAKEND

XS PAKEND

250 x 155 x 45 mm

max 5 kg

S PAKEND

290 x 315 x 74 mm

max 30 kg

M PAKEND

295 x 315 x 160 mm

max 30 kg

L PAKEND

315 x 305 x 325 mm

max 30 kg

TRÜKISED E-POELE:

E-poe pakendamiseks vajalike etikettide ja trükitööde tüüp sõltub toodete iseloomust, kaubamärgistrateegiast ja saatmisnõuetest. Siin on mõned levinumad sildid ja trükielemendid, mida e-poed sageli pakendamiseks kasutavad:

SAATELEHED JA SAATESILDID: selgelt trükitud saatesildid on õigeks käsitsemiseks ja kohaletoimetamiseks hädavajalikud. Lisage saaja aadress, tagastusaadress ja mis tahes asjakohane saatmisteave, näiteks jälgimisnumbrid.

VÖÖTKOODID: on laoseisu haldamiseks ja tellimuste tõhusaks töötlemiseks üliolulised. Täitmisprotsessi sujuvamaks muutmiseks lisage pakendile toote vöötkoodid.

TOOTE ETIKETID JA JUHENDID: kui tooted nõuavad konkreetset teavet nagu koostisained, kasutusjuhised või ohutushoiatused, lisage kindlasti toote etiketid. See on eriti oluline selliste kaupade puhul nagu toit, kosmeetika või elektroonika.

KAUBAMÄRGIGA SILDID: looge oma e-poe kaubamärgiga silte, sealhulgas logosid, värve ja mis tahes konkreetseid kujunduselemente. Kaubamärgiga sildid aitavad kaasa ühtsele ja professionaalsele välimusele. 

FRAGILE JA HANDLE WITH CARE: õrnade või habraste esemete puhul kaaluge siltide lisamist, mis viitavad spetsiaalsetele käsitsemisjuhistele, nt "õrn" või "käsitle ettevaatlikult".

SÄÄSTVA PAKENDI SILDID: kui kasutate keskkonnasõbralikke või jätkusuutlikke pakkematerjale, tõstke see esile, lisades sildid, mis väljendavad teie pühendumust keskkonnavastutusele. See võib meeldida keskkonnateadlikele tarbijatele.

KOHANDTATUD LISAD VÕI TÄNUKIRJAD: kaasake prinditud kohandatud lisad või tänukirjad, et väljendada oma klientidele tänu ja anda lisateavet oma kaubamärgi, tutvustuste või sotsiaalmeedia kanalite kohta.

TAGASTAMISJUHISED: esitage selgelt pakendil tagastusjuhised või lisage hõlpsaks viitamiseks eraldi silt. See aitab klientidel mõista protsessi, kui neil on vaja kaupa tagastada.

ÕIGUSNORMIDELE VASTAVUSE MÄRGISED: sõltuvalt teie toodete olemusest ja teenindatavatest piirkondadest peate võib-olla lisama konkreetsetele eeskirjadele vastavad sildid nagu ohutushoiatused, sertifikaadid või päritoluriigi sildid.

QR-KOODID: lisage pakenditele QR-koodid, mis viitavad tooteteabele, kasutusjuhenditele või teie e-poe veebisaidile. See võib pakkuda klientidele täiendavaid võimalusi ja parandada nende üldist kogemust.

PARTII NUMBRID: lisage pakendile partii või partiide numbrid eriti toodete puhul, millel on aegumiskuupäev või mida tuleb tagasivõtmise korral jälgida.

REKLAAMSILDID: kasutage eripakkumiste, allahindluste või tulevaste sündmuste reklaamimiseks silte ja trükiseid. See võib julgustada korduvat äri ja klientide kaasamist.

E-poe pakendite etikettide ja trükielementide kujundamisel on oluline säilitada tasakaal vajaliku teabe edastamise, oma brändi reklaamimise ja visuaalselt atraktiivse pakendi loomise vahel, mis sobib teie üldise turundusstrateegiaga.

PAKEND

tutvu teenusega SIIT

PAKENDAMINE

tutvu teenusega SIIT

LADUSTAMINE JA TRANSPORT

tutvu teenusega SIIT

Pakendite müük ja pakenditele trükk

TIINA ARRO

Müügijuht
T
+372 5230219
E tiina@pakendi.ee

Pakendi OÜ pakendite valmistamine, pakendamine, trükiteenused

SALLY SAULEP

Müügijuht
T
+372 51969784
E sally@pakendi.ee

Tänan!

bottom of page