top of page
Laoteenused ja kaupade ladustamine
pakendamine ja pakendite valmistamine

HOIUPLAAN

Pakendite valmistamine ja pakendamine

VASTUVÕTMINE

Pakendite valmistamine ja pakendamine, laoteenused

PAIGUTAMINE

Ladustamine ja laoteenused

LADUSTAMINE

Pakendamine ja pakendite valmistamine, laoteenused

PAKENDAMINE

Laoteenused ja ladustamine, pakendite valmistamine ja müük

ETTEVALMISTUS

Laoteenused ja pakendite valmistamine

VÄLJASTAMINE

LAOTEENUSED

PAKENDI LADUSTAB KÕIK ÄRA - MEILT SAAB KÕIK LAOTEENUSED

 MIDA OSKAD SOOVIDA

Sul on kaup ja meil on ladu! PROFESSIONAALSE LAOTEENUSEGA on Sinu argipäevas muresid vähem. Kaup on turvaliselt hoitud ning läkitatakse kliendile täpselt nii, nagu soovid – alati korrektselt, alati õigeaegselt. 

ALL-IN-ONE LAOTEENUSE VÕIMALUSED: professionaalne laoteenus logistiliselt ideaalses asukohas Tallinnas, Ringi Äripargis; kaup on turvaliselt kaitstud; võtame kauba vastu, hoiustame ja korraldame kauba logistika; kiire laoteenus, millel puudub pikaajaline siduv leping; mobiilne ja hästi organiseeritud ladustamine kaubaalustel; aitame kauba komplekteerimise, sildistamise ja pakendamisega; ideaalne tugiteenus e-poodidele ja kaubandusettevõtetele. Ladus ja sujuv ladu, kus kaubal on mugav olla.

Loe laoteenustest lähemalt Pakendi 
blogist.
Vaata lisaks Pakendi 
YouTube kanalit ja pakendamise ning laoteenuste klippi
Külasta samuti Pakendi OÜ emaettevõtte Pakenditööstus OÜ kodulehte.

PAKENDI LAOTEENUSE OLULISED TEGURID:

Hea ja toimiv laoteenus mängib ettevõtte tarneahelas ja logistikaoperatsioonides üliolulist rolli. See hõlmab laoseisu, ladustamise ja kaupade jaotamise tõhusat haldamist. Siin on peamised aspektid, mida kvaliteetse laoteenuse puhul arvestada:
OPTIMAALNE ASUKOHT: transpordisõlmede, sadamate ja suurte maanteede lähedus tagab tõhusa transpordi. Strateegiline asukoht sihtturgude teenindamiseks ja saatmiskulude vähendamiseks.

LAO KUJUNDUS: tõhus paigutus ja korraldus täituvuse ja mahu maksimeerimiseks. Täiustatud tehnoloogiate, näiteks automatiseeritud salvestus- ja otsingusüsteemide kasutamine tõhususe parandamiseks.
TEHNOLOOGIA INTEGREERIMINE: laohaldussüsteem varude jälgimiseks ja haldamiseks reaalajas. Vöötkood ja RFID tehnoloogia kaupade täpseks ja kiireks tuvastamiseks. Sujuvaks toimimiseks integreeritakse teiste süsteemidega, nagu ettevõtte ressursside planeerimine ja transpordihaldussüsteemid.
OHUTUS JA TURVALISUS: piisavad turvameetmed, sealhulgas valvesüsteemid, juurdepääsukontroll ja tulekahjude ennetamine. Ohutuseeskirjade ja protokollide järgimine turvalise töökeskkonna tagamiseks.
VARUDE HALDAMINE: varude taseme täpne jälgimine reaalajas. FIFO (First In, First Out) või FEFO (First Expired, First Out) süsteemid tõhusaks laovahetuseks. Regulaarsed tsükliloendused ja auditid varude täpsuse säilitamiseks.
SKALEERITAVUS: võimalus tegevust skaleerida vastavalt hooajalistele nõudmistele või ettevõtte kasvule. Paindlikud ladustamisvõimalused erinevate suuruste ja tüüpide jaoks.
TELLIMUSE TÄITMISE EFEKTIIVSUS: sujuv tellimuste komplekteerimis- ja pakkimisprotsess. Kiired tellimuste töötlemise ja saatmise ajad.
VEDAJA JA KAUBAVEDUDE JUHTIMINE: tõhusaks transpordiks integreerimine vedajate ja kaubaveoteenustega. Õigeaegse tarne tagamiseks koostöö usaldusväärsete logistikapartneritega.
KESKKONNAKAALUTLUSED: säästvate tavade ja roheliste algatuste rakendamine, nagu energiatõhus valgustus ja jäätmetekke vähendamine.
KASUTAJATUGI: vastutulelik klienditeenindus päringute lahendamiseks ja probleemide lahendamiseks. Tarneahela nähtavus ja läbipaistvus, et hoida kliente nende tellimustega kursis.
VASTAVUS JA EESKIRJAD: kaupade ladustamist ja transportimist reguleerivate kohalike ja rahvusvaheliste eeskirjade järgimine.
Regulaarsed uuendused ja koolitused tagavad vastavuse tööstusstandarditega. Nendele aspektidele keskendudes saab laoteenus täiustada oma funktsionaalsust, parandada tegevuse efektiivsust ja aidata kaasa tarneahela üldisele edule.
Laoteenused - Marek Tomberg

MAREK TOMBERG

Logistikajuht
T +372 51904070
E marek@pakendi.ee

Ermo-Pakenditööstus, pakkematerjalid

ERMO VELTSON

Müügijuht
T
+372 56887782
E ermo@pakendi.ee

Tänan!

bottom of page