top of page
Pakendamine ja pakendamisteenused
Pakendamine ja pakendamisteenus pakendi OÜ

IDEE

pakendamine ja pakendite valmistamine Pakendi OÜ

LÕIKAMINE

Pakendamine ja pakendite valmistamine Pakendi OÜ

LIIMIMINE

Pakendamine ja pakendite valmistamine

VORMIMINE

Pakendamine ja pakendite valmistamine Pakendi OÜ

VOLTIMINE

Pakendamine ja pakendite valmistamine Pakendi OÜ

PAKENDAMINE

Pakendamine ja pakendite valmistamine Pakendi OÜ

ÜLEANDMINE

PAKENDAMINE

PAKENDI PAKENDAB KÕIK ÄRA - MEILT SAAB KÕIK PAKENDAMISTEENUSED

 MIDA OSKAD SOOVIDA

PAKENDAMINE ON TEENUSTE KOGUM, kus iga komponent annab panuse lõpptulemuse kvaliteeti. Leiame head lahendused kõikidele pakendamise soovidele ja muredele. Sagedasemad pakendamise täisteenuse osad on: käsikomplekteerimine, sisumaterjalid, sildistamine, kiletamine/termokiletamine, köitmine, voltimine, vormimine, kleebistamine, markeerimine, kaalumine, loendamine, pakendamine pakenditesse, pakendite pakkimine kaubaalustele, transpordiks ettevalmistamine. Töötame välja teie vajadustest ja toote omadustest lähtuva pakendamise protsessi. Igale brändile on pakend ja viis kuidas see on pakendatud väga olulise tähtsusega, emotsioon ja tunne mida pakendist saadakse on tootele lisaväärtus. 

ERINEVAD PAKENDAMISE VÕIMALUSED: ajakirjade ja raamatute pakendamine; reklaammaterjalide komplekteerimine; kampaaniamaterjalide käsikomplekteerimine; ilutoodete ning kosmeetikatoodete pakendamine ja kiletamine; erinevate sisumaterjalide ja tootenäidiste lisamine; erinevate kingituste komplekteerimine ja pakendamine; toodete termokiletamine; e-poe toodete komplekteerimine, sildistamine, otsepostituste ettevalmistus ja pakendamine; lisaks komplekteerimise ja pakendamise erilahendused.

PAKENDAMISTEENUSE OLULISED TEGURID:
KOHANDAMINE: hea pakendamisteenus pakub erinevaid kohandamisvõimalusi, et kohandada pakendilahendusi konkreetsetele tootenõuetele ja kaubamärgi identiteedile.

JÄTKUSUUTLIKKUS: uuenduslikud pakenditeenused keskenduvad sageli keskkonnasõbralikele valikutele, kasutades säästvaid materjale ja tavasid, et minimeerida ökoloogilist jalajälge.

KUJUNDUS JA DISAIN: tehke koostööd disainimeeskonnaga, kes suudab luua visuaalselt atraktiivse ja funktsionaalse pakendi, mis sobib teie kaubamärgiga.

MATERJALIDE TUNDMINE: oleme kogenud pakendamisteenuse pakkuja. Mõistame ja tunneme erinevaid materjale ja oskame soovitada toote jaoks parimaid valikuid, võttes arvesse selliseid tegureid nagu vastupidavus, hind ja keskkonnamõju.

TESTIMINE JA KVALITEEDI TAGAMINE: pakendamisteenused, mis viivad läbi pakendikujunduse testimise, tagavad, et pakend ei näe mitte ainult hea välja, vaid kaitseb teie toodet tõhusalt ka transportimise ja ladustamise ajal.

UUENDUSLIKUD LAHENDUSED: pakume pakendamisteenuseid, mis sisaldavad uuenduslikke funktsioone, nagu interaktiivsed elemendid või nutikad pakendamistehnoloogiad, et parandada ja täiendada kliendikogemust.

TARNEAHELA INTEGREERIMINE: pakendamisteenused, mis mõistavad teie tarneahela protsesse ja ühilduvad nendega, aitavad kaasa sujuvamale ja tõhusamale pakendamise töövoole.

RAHVUSVAHELINE ULATUS: kui olete rahvusvaheliselt esindatud,  pakume pakendamisteenuseid, mis vastavad ülemaailmsetele saatmisnõuetele ja eeskirjadele.

KLIENDITUGI: vastutulelik ja abivalmis klienditoe meeskond on kogu pakendamisprotsessi käigus vajalike probleemide või muudatuste lahendamisel ülioluline.

PIKAAJALINE TÖÖKOGEMUS: pakume pakendamisvaldkonnas professionaalseimat  pakendamisteenust.

KULUSÄÄSTLIKUD LAHENDUSED: kuigi innovatsioon on oluline, peab hea pakendamisteenus pakkuma ka kuluefektiivseid lahendusi, mis aitavad tasakaalustada kvaliteeti eelarvepiirangutega.

POSITIIVNE KLIENDI TAGASISIDE: meil on head arvustused ja iseloomustused pakendamisteenust kasutanud ettevõtetelt, hindame klientide rahulolu ja teenuse kogemust.Loe lähemalt Pakendi OÜ blogist. Lugeda saad lähemalt pakendamisest siit.
Vaata lisaks Pakendi 
YouTube kanalit ja vaata siit.
Külasta samuti Pakendi OÜ emaettevõtte Pakenditööstus OÜ 
kodulehte.

Pakendamisteenus ja pakendamine

TIINA ARRO

Müügijuht
T
+372 5230219
E tiina@pakendi.ee

Pakendamisteenus ja pakkematerjalid

ANNELI MIIL

Pakendamine
T +372 56209764
E anneli@pakendi.ee

Pakendi OÜ Rainer Tokko pakendamine

RAINER TOKKO

Müügijuht
T +372 5068925
E rainer@pakendi.ee

bottom of page