top of page
Pakkematerjalide müük ja pakendamistooted
Pakkematerjalid ja pakendamine
Pakkematerjalid ja pakendamine
Pakendamine ja pakkematerjalide müük
Pakendamine ja pakkematerjalid
Pakendamine ja pakkematerjalide müük
Pakkematerjalid ja pakendite valmistamine
Pakkematerjalid ja pakendite valmistamine

MATERJALID

LÕIKAMINE

KINNITAMINE

VORMIMINE

PAKENDAMINE

SEADMED

VAHENDID

PAKKEMATERJALID

PAKENDILT SAAB KÕIK PAKKEMATERJALID MIDA OSKAD SOOVIDA

 

Pakkematerjalide valdkond on põnev ja suuremahuliste võimalustega, selles "maailmas" orienteerumisel on abiks PAKENDIspetsialistid, kes tunnevad pakkematerjalide "hingeelu" peensusteni. 

Loe lähemalt Pakendi
blogist. Vaata lisaks Pakendi YouTube kanalit.
Külasta samuti Pakendi OÜ emaettevõtte Pakenditööstus OÜ kodulehte.

Lainepappkarbid ja lainepappkastid

LAINEPAPIST, KARTONGIST, PABERIST TOOTED

Pakkimismaterjalina on lainepapp samaaegselt pehme ja tugev, vastupidav ja
keskkonnasõbralik. Valmistame erinevas mõõdus lainepapist karpe ja kaste. Kui toode vajab kaitset või on oma olemuselt nõudlikum, on lahenduseks tugeva konstruktsiooniga, lahtritega kastid ja karbid, mida saab korduvalt uuesti avada ja sulgeda. Valikus on erineva tugevusega lainepapp: kolme-, viie- ja seitsmekihiline lainepapp, kastid ja lainepapist vahelehed. Teiste seas pakume ka standardmõõtudes lainepapist karpe, mis mahuvad levinud pakiautomaatidesse. Pakendi põhilisem ja enim toodetud pakend on just lainepapist. Nagu alati on ka lainepapist pakendil mitu nime mida teatakse kasutada: pappkast, pappkarp ja isegi pruun kast.
 
Kartong on erineva paksuse ja koostisega papp, millest saab valmistada mitmesuguse konstruktsiooniga pakendeid. Kartongi on võimalik taaskasutada ja tema mõju keskkonnale on kordades väiksem kui näiteks plastikul või klaasil.
Kartongpakendid on väga levinud igasuguses kaubanduses, toidu-, kosmeetika-, elektroonika-, trüki- ja farmaatsiatööstuses, kus nad aitavad kaitsta toodet valguse ja õhu eest.

Erinevast materjalist paberkotid on mugav ja soodne viis pakendada toidu-, tööstus- või esmatarbekaupa. Pakendivalikust leiad paberkotid, kilekotid, tugevad plastikkiudkotid, sangadega kotid, akende või sulguritega kotid, korduvsuletavad kotid, keskkonnasõbralikud, biolagunevad ja taaskasutatavatest materjalidest valmistatud kotid.

KÄRGPABER - keskkonnasõbralik mullikile asendaja

Kärgpaber on tulnud, et jääda. Tegemist on keskkonnasõbraliku dekoratiivse 3D
paberiga mugavaks ja turvaliseks pakendamiseks. See kaitseb klaasi, portselani jne. purunemise eest ning kiirendab toiduainete, kosmeetikatoodete pakkimist. Üks paber – mitu kasutusviisi, see sälguline paber on tõhus abiline paljudes tööstusharudes. Kärgpaberisse saab hõlpsasti pakkida ebakorrapärase kujuga, öko-, esmaklassilisi tooteid ja isegi lilli. Uuenduslik lähenemine pakendamises, mis paneb mullikile unustama. Venitamise ajal sälguline paber muutub ja tekkivad 3D-struktuurid loovad omamoodi "õhkpadja", mis tagab ohutu pakendamise ka õrnade toodete puhul. Ideaalne kärgpaberi venituseks on just spetsiaalne seadeldis/masin, mida on lihtne kasutada. Vaata lühitutvustust SIIT.

Pakendi OÜ pakendid, kärgpaber, pakendamine, pappkarbid ja pappkastid
Pakendi OÜ kärgpaberi müük, kärgpaber

KARBID JA PAKENDÜMBRIKUD

Erinevad kullerpakendid (L ja XL suurused) ja pakiautomaadipakendid (XS, S, M, L suurused) nii kartongist kui lainepapist. Lainepapist pakendümbrikud sobivad ideaalselt e-kaubanduse vajadustega. Need sobivad suurepäraselt turvalist sulgemist nõudvate esemete saatmiseks ning on varustatud paki sisse asetatud kleepribaga – tänu sellele saab pappümbrike tihedalt sulgeda, ilma et oleks vaja kasutada kleeplinti. Sellist tüüpi pakendi välisküljel on omakorda rebimislint, mis võimaldab ümbrikut hõlpsamini avada. Pakendümbrikute kasutamine tagab, et sisu ei kortsuks transpordi ajal sest ümbrikud on jäigad ja vastupidavad. Pakendümbrikud on saadaval kolmes erisuuruses ning tänu reguleeritavale kõrgusele kohanduvad erineva paksusega (max 50 mm) saadetistega.

TÄITEPABER

Tegemist on erineva mõõduga 100% taaskasutatud paberist valmistatud paberitäidisega. Täidab suurepäraselt pakendi tühja ruumi ning kaitseb tooteid põrutuste eest. Sobib edukalt toodete pakendamiseks, lisaks on see odavaim lahendus turul. Üks täitepaber ja palju erinevaid võimalusi, sobib suurepäraselt erinevate tööstusharude toodete pakendamiseks. Paber hoolitseb Teie ettevõtte kuvandi eest, kui keskkonnast hooliva ettevõttena. Koos dosaatoriga parandab see oluliselt pakendamist. Täitepaberisse saab kergesti pakkida kõiki ebakorrapärase kujuga, öko- ja esmaklassilisi jne tooteid. 

Pakendi OÜ täitepaber ja masin
Pakendi OÜ mahumaterjalid, pakendi täitematerjalid, pakendid, pakendite müük

PEHMENDUS- JA MAHUMATERJALID

Ökoloogilised pehmendusmaterjalid kaitsevad suurepäraselt saadetisi transpordi ajal, olenemata toote kujust või suurusest. Krõpsutaoline pehmendusmaterjal on täielikult biolagunev, mittetoksiline ja keskkonnale ohutu ning kaunistab pakendi sisu. Kui klient pehmendusmaterjali enam ei vaja siis ta lihtsalt saab need vees lahustada.
Samuti on uueks suunaks ka ökoloogiline ja esteetiline paberpakendite täiteaine. Paberilaastud täidavad tühjad kohad pakendis, lisaks muudab transpordi turvalisemaks. Valmistatud täielikult biolagunevatest ja keskkonnasõbralikest materjalidest. Pehmendus- ja mahumaterjalid on saadaval suures värvivalikus.

TEIBID, LINDID

Erinevat mõõtu teibid, värvi kinnitus-, hoiatus- ja ehitusteibid aitavad katta ja paigaldada, pakkida, tihendada, isoleerida või eristada. Teipe kasutatakse ehituses, autotööstuses, maalritöödel, pakendamisel, transpordil ja mujal professionaalses tööstuses. Kõrgekvaliteetsed erineva haarduvusega käsi- ja masinteibid, mis taluvad kõrgeid ja madalaid temperatuure. Erinevast materjalist ja erinevate liimidega maalriteibid, kahepoolsed teibid, alumiiniumteibid, hoiatusteibid, kinnitusteibid ja turvalindid.
 
Pakkelindid aitavad fikseerida kaupa transpordi ja tõstmise jaoks. Pakume linte nii käsi-, automaatsetele kui poolautomaatsetele seadetele. Pakendi OÜ valikust leiad erimõõtudes pakkelindid: polüesterlindid, polüpropleenlindid, metalllindid, tekstiillindid ja kootud lindid.

Pakkematerjalid ja pakendamistooted
Pakkematerjalide müük ja pakendite valmistamine

KILED, KOTID

Kile oma paljudes versioonides on universaalne materjal, millel on tuhandeid kasutusviise. Kattekile kaitseb toodet niiskuse, mustuse ja tolmu eest ning katab ükskõik kui suure või keerulise kujuga eseme. Toote kaitsmine kilega aitab seda paremini käsitseda ja laadida ning kaitseb pakendit kulumise või vigastuste eest.
Kile on asendamatu abimees ehitusel, kaubanduses, tootmises, toidu-, kosmeetika ja metsatööstuses või agronoomias. Pakume kilesid nii käsitsi kui masinal pakkimiseks.
 
Erineva venivusvõimega masinkiled sobivad erinevatesse pakkemasinatesse ning aitavad pakkida kiirelt ära ka suuri ja keerulisi esemeid nagu mööbel või ehitusmaterjalid. Pakendi valikus on erineva tugevusega puidukattekiled, aurutõkkekiled, termokahanevad ja pingutavate omadustega kiled.
Kauba kaitsmiseks vibratsiooni ja kukkumise vastu on lahenduseks erinevas suuruses mullikiled. Erinevat värvi kiled, üha rohkem huvitavad Pakendi OÜ kliente ka taaskasutatavatest materjalidest või biolagunevate omadustega kiled.

PLASTIKUST JA PUIDUST KAUBAALUSED I EUROALUSED

Kvaliteetsed ja vastupidavad kaubaalused aitavad saadetist turvaliselt ja mugavalt transportida ning efektiivselt hoiustada. Leiad meilt standardmõõtudes sertifitseeritud kaubaalused levinud EUR suurustes, erineva kandevõime ja töötlusega. Kaubaalused on nii puidust kui plastikust, väga töökindlad, korduvalt kasutatavad (plastiku puhul libisemisvastase pinnatöötlusega). Samuti pakume taaskasutatud kaubaaluseid. Eriti vajaminevad kuumtöödeldud ja kuumtöötlemata puidust uued kaubaalused nii standardmõõtudes kui ka vastavalt kliendi mõõtudele ja soovidele.
Kaubaalused on testitud ISO standardkoormustega, omavad stabiilset ning ühtlast pinnajaotust. Kvaliteetsed plastikust euroalused ehk kaubaalused on kergesti virnastatavad ja hooldatavad, löögikindlad ja nende kuluvustegur on väga minimaalne. Võrreldes puidust kaubaalusega on plastikust kaubaalusel parem kaalutaluvus ja materjal on kordades stabiilsem. Eelkõige on kaubaalused kauba transpordiks ja ladustamiseks mõeldud aga head fantaasiat kasutades on nende kaubaaluste kasutusotstarve kordades suurem ja pakub palju kasutusvõimalusi.

Pakkematerjalid ja kaubaalused
Ermo-Pakenditööstus, pakkematerjalid

ERMO VELTSON

Müügijuht
T
+372 56887782
E ermo@pakendi.ee

Tänan!

bottom of page