top of page

Sleevid ehk toote ümbrised või pakendiümbrised

Updated: Mar 4

Sleevidega saab nii palju öelda ja tootele lisaväärtust anda. Sleevid ehk toote ümbrised võivad olla vastavalt toote pakendile erinevast materjalist, võimalusi on siin lõputult. Trükiteenus, millel on palju nimesid: sleevid ehk toote ümbrised või pakendiümbrised. Võimalused, kuidas muuta toode sleevidega huvitavamaks erinevate paberite ja kujundustega:

  • kasuta erinevaid värve: värviküllane sleev tõmbab klientide tähelepanu ja aitab tootel silma paista. Vali paberi- ja tindivärve, mis sobivad toote brändiga.

  • lisa illustratsioone ja pilte: kujunduselt rikkalik sleev, mis sisaldab erinevaid illustratsioone ja pilte, on silmapaistev ja aitab klientidel kujutada endale paremini tootest ülevaade.

  • kasuta huvitavaid pabereid: kasuta erinevaid tekstuuriga pabereid, et sleev saaks füüsiliselt huvitavamaks (näiteks võid kasutada siidist paberit).

  • vali sobiv font: vali sleevi kirjatüübid hoolikalt välja, et need sobiksid toote brändiga. Võid kasutada erinevaid kirjatüüpe erinevate toote detailide rõhutamiseks.

  • kasuta erinevaid kujunduselemente: lisage sleevi huvitavaid kujunduselemente, näiteks jooni, kaste ja muid kujundeid, need võivad aidata toite esile tõsta ja muuta toote atraktiivsemaks.Loe trükiteenustest lisaks Pakendi blogist. Vaata lisaks Pakendi YouTube kanalit. Külasta samuti Pakendi OÜ emaettevõtte Pakenditööstus OÜ kodulehte.

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page