top of page

Milleks kasutada lainepappi?

Updated: Mar 4

Kui räägime pakkimisest, siis tulevad esimesena silme ette lainepapist kastid ja karbid. Pakkimismaterjalina on LAINEPAPP olnud kasutusel juba üle 150 aasta, selle populaarsuse taga on materjali mitmekülgsus: samaaegselt pehme ja tugev, vastupidav ja keskkonnasõbralik.


PAKENDI OÜ valmistab erinevas mõõdus lainepapist karpe ja kaste. Kui toode vajab kaitsetvõi on oma olemuselt nõudlikum, on lahenduseks tugeva konstruktsiooniga, lahtritega kastidja karbid, mida saab korduvalt uuesti avada ja sulgeda.


Kui varem olid lainepapist karbid üsna samanäolised, siis internetikaubanduse areng on toonud kaasa ka suure arengu lainepapi turul. Valikus on erineva tugevusega lainepapp: kolme-, viie- ja seitsmekihiline lainepapp, kastid ja lainepapist vahelehed.


PAKENDI on keskendunud erinevate kartong ja lainepapp pakendite tootmisele ja konstrueerimisele, meie suureks TUGEVUSEKS on just lainepapist pakendite tootmine ja pakendimaterjalile INJET tasapindtrüki pakkumine. Trükivõimekus valmisolevale lamedale karbilaotusele või lainepapplehele ja kartongile. Alates kartong VÄIKEPAKENDIST kuni SUUREMÕÕTMELISTE lainepapp pakendilahendusteni. Laialdasemalt kasutuses oleva lainepappmaterjalidele on iseloomulikud omadused just pruun ja valge värvitoon ning a- ja b-laine. PAKENDI pakub nii standardlahendusi kui ka vastavalt soovidele ja vajadustele kohandatud pakendite lahendusi. Pakume karbile ka trükki, alates lihtsast logost, lõpetades keerulisema kujunduse või kasutusjuhistega.Loe trükiteenustest lisaks Pakendi blogist.

Vaata lisaks Pakendi YouTube kanalit.

Külasta samuti Pakendi OÜ emaettevõtte Pakenditööstus OÜ kodulehte.

Comments


bottom of page