top of page

Pakendi OÜ lugu

Updated: Mar 4

PAKENDI OÜ on Eesti ettevõte, mis pakub kvaliteetseid ja mitmekülgseid teenuseid trüki-, pakendi- ja laovaldkonnas. Meie pühendunud spetsialistid tunnevad nende valdkondade nüansse, omavad tipptasemel tehnoloogiat ning on valmis pakkuma lahendusi igale kliendi vajadusele.


Trüki- ja printimismaailm on meie jaoks nagu teine kodu, kus meie spetsialistid valdavad tehnikaid peensusteni. Kasutame uusimat ja võimsaimat sisseseadet, sealhulgas digitrükki, offsettrükki, laiformaattrükki, samuti trükiste voltimist, klamberköitmist ja liimköitmist. PAKENDI OÜ tagab kiire ja operatiivse trükiteenuse, olgu tegemist kleebiste, pakendite, reklaamtrükiste või infotrükistega.


PAKENDI OÜ on spetsialiseerunud mitmesuguste pakendite väljatöötamisele ja tootmisele. Koostöös kliendiga loome pakendi prototüübi, võttes arvesse toote iseärasusi ja võimalikke väljakutseid. Pakend peab olema mitte ainult transpordil turvaline, vaid ka poeriiulil või tarbija koduuksel brändi väärtusi kandev. Meie eesmärk on pakkuda nii üksikpakendite valmistamist kui ka masstootmist, olles piisavalt paindlikud klientide vajaduste rahuldamiseks.


Pakendamine on teenuste kogum, kus iga komponent mängib rolli lõpptulemuse kvaliteedis. PAKENDI OÜ pakub mitmesuguseid pakendamisteenuseid, sealhulgas käsikomplekteerimist, sildistamist, kiletamist, köitmist, voltimist ja muud. Pakend peab olema mitte ainult funktsionaalne, vaid ka emotsionaalne, lisades tootele väärtust.


Pakkematerjalide valik PAKENDI OÜs on mitmekülgne, hõlmates lainepappi, kartongi, paberit, teipe, linte, kilet, kotte ja kaubaaluseid, kärgpaberit. Pakume kvaliteetseid materjale, mis tagavad toodete turvalise transportimise ja hoiustamise.


PAKENDI OÜ pakub professionaalset e-poe tugiteenust, hõlmates toodete ladustamist, pakendamist, sildistamist ja transpordi korraldamist. See teenus muudab e-äri omaniku jaoks kõik logistikamured lihtsaks ja sujuvaks.


PAKENDI OÜ professionaalsed laoteenused pakuvad turvalist ja efektiivset ladustamist Tallinna Ringi Äripargis. Ladu on varustatud nüüdisaegse tehnoloogiaga, tagades kiire ja mobiilse ladustamise ning komplekteerimise.


Vajad kvaliteetseid trüki-, pakendi- või laoteenuseid? Pöördu PAKENDI OÜ poole ja leiame koos parima lahenduse! Võta meiega ühendust ja muudame koos Sinu ideed reaalsuseks!
Loe trükiteenustest lisaks Pakendi blogist.

Vaata lisaks Pakendi YouTube kanalit.

Külasta samuti Pakendi emaettevõtte Pakenditööstus kodulehte.

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page